Zarabianie w Internecie.

W notatce Kasa, Internet & Rock’n’Roll pisałem o tym, że do zarabiania w internecie musimy podejść z odpowiednim dystansem, gdyż nie jest to do końca takie proste i łatwe. Wywołało to małą dyskusję, którą podjąłem z moim „wirtualnym kolegom – Łukaszem Jarzembowskim” z Chcę Być Bogaty.pl. W swojej notatce „Jak zarobić w Internecie” , Łukasz pisze o różnych sposobach zarabiania, wykorzystując do tego celu internet. Nie wiem jednak, co skłoniło go do napisania notki „Zła wiadomość„, w której to z kolei zmienia swoje zdanie? Może nasze komentarze, a może całkiem coś innego co dopiero wyjdzie po jakimś czasie 😉

Łukasz implementując swój wpis, wspomniał jednak o bardzo istotnym czynniku, który w pewnym, a może i największym, stopniu, odpowiedzialny jest za sukces. Unikalna wiedza! Dopiero ta mała blogowa burza mózgów, uświadomiła mi, jak ważnym jest posiadanie unikalnej wiedzy (technicznej, choć niekoniecznie).

Z moich obserwacji internetu wynikałoby, że najlepiej w tym „małym” światku, sprzedają się pomysły, które są proste, wydają się niemożliwe do zrealizowania, oryginalne, wręcz naiwne rzekłbym. Do realizacji takiego celu musimy mieć  to coś. I wiedza wydaje się być tutaj jak najbardziej adekwatna.

Nie wiem jednak jak i gdzie odnaleźć wiedzę, o której mowa w naszych wpisach?

Z mojej strony dodam tylko, iż nie spocznę dopóki, dopóty jej nie znajdę!

Reklamy

1 Response to “Zarabianie w Internecie.”


  1. 1 Łukasz J. Grudzień 13, 2008 o 3:11 pm

    Nie zmieniam zdania, tylko przedstawiam różne strategie i możliwości zarabiania w internecie. Wspomniałem o tym w ostatnim akapicie:

    Oczywiście powyższe porady odnoszą się do modelu biznesowego w stylu „zarabiania na kontencie”. Na szczęście nie jest to jedyny sposób zarabiania w internecie. O innych pisałem np. w tym artykule.

    Do kompletu „możliwości zarabiania w internecie” brakuje jeszcze sklepu internetowego i e-usług, ale o tym będzie w kolejnych wpisach u mnie 😉


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Ja na GoldenLine

Technorati

Add to Technorati Favorites

MyBlogLog

Join My Community at MyBloglog!
Reklamy

%d blogerów lubi to: