Działanie 8.1 Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”.

Myślisz o rozpoczęciu działalności w Internecie, ale brakuje Ci kapitału na realizację swojego pomysłu? Dla osób marzących o własnym e-biznesie Unia Europejska przygotowała specjalne działanie 8.1 Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”. Dzięki temu działaniu młody przedsiębiorca może uzyskać dofinansowanie w wysokości aż 85% kosztów inwestycji we własny e-biznes.

Po resztę szczegółowych informacji, dotyczących sposobów oraz warunków uzyskania dofinansowania pomysłu na e-biznes odsyłam Was na stronę źródłową.

Moim zdaniem – możliwości jakie płyną ze środków unijnychdziałań operacyjnych, to źródło finansowania, z którego, nie tylko możemy, ale i powinniśmy korzystać. Oczywiście, musimy spełnić pewne warunki aby „położyć łapy na euro kasie”. Potrzebny nam projekt, czas, odrobina ambicji no i rzecz najważniejsza – pomysł, który wpasuje się w ramy ogólnych wymogów. Na pewno nie jest to zadanie łatwe. Natomiast korzyści płynące z realizacji własnego e-interesu z całą pewnością przyniosą Ci zsyki w postaci pełnego portfela, masę doświadczenia oraz, tak przyanjmniej mi się wydaje, dużo frajdy.

Zachęcam Was do bliższego zapoznania się z Generatorem Wniosków, który można pobrać ze strony Ministerstwa Finansów jak i z mojego Shared Box’a.

Tak na marginesie dla Wszystkich zainteresowanych – odbyłem kurs – jak pozyskiwać i pisać wnioski o fundusze w ramach EFS-u. Jeśli masz jakieś pytania, bądź pomysł, który chciałbyś zrealizować, pisz na adres: l.rugor@gmail.com.

Reklamy

0 Responses to “Działanie 8.1 Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”.”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Ja na GoldenLine

Technorati

Add to Technorati Favorites

MyBlogLog

Join My Community at MyBloglog!
Reklamy

%d blogerów lubi to: