Domena.

Domena internetowa – element adresu DNS wykorzystywanego do nazywania urządzeń w Internecie. Czyli mówiąc po naszemu – adres naszej strony www np.: www.ebiznessalesman.wordpress.com.

Własny biznes w Internecie na pewno łatwiej prowadzi się gdy ma się własną stronę www. Nabycie płatnej domeny nie jest w dzisiejszych czasach niczym szczególnym. Praktycznie można ją kupić za 10 zł, a pewnie znajdzie się i tańsze. Dobra domena z pewnością przycznia się do sukcesu firmy.

Kiedy warto kupić domenę i czy jej potrzebujemy?

W sieci do dyspozycji mamy wiele serwisów oferujących dostęp do darmowych domen (prv.pl, republika.pl, wa.pl). Jednak te domeny raczej nie są wykorzystywane przez firmy, adresowane są głównie do prywatnych użytkowników. Domena posłuży nam jako nasza wizytówka w sieci. Domenę możemy przekierować na nasz serwer FTP bądź WWW, możemy dodatkowo konfigurować pocztę czy przekierować na serwer, gdzie mamy podłączonego laptopa, którego w danym momencie będziemy chcieli włączyć. Warto zastanowić się poza tym nad zakupem domeny z nazwą, którą możemy chcieć w przyszłości sprzedać, a na takim interesie można na prawdę bardzo dobrze zarobić.

Pamiętajmy o tym – ruch w kierunku tego czego nie widzimy, a mamy to bardzo blisko siebie, to tajniki, które prowadzą do sukcesu.

Reklamy

0 Responses to “Domena.”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Ja na GoldenLine

Technorati

Add to Technorati Favorites

MyBlogLog

Join My Community at MyBloglog!
Reklamy

%d blogerów lubi to: